Skelbimai

kvietimas

_______________________________
sveikinimas rugsejui
_______________________________
TAUTINIAI RŪBELIAI VAIKAMS
N N
N N
2018 m. kovo 16 d. Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ (steigėjai Andrius Mamontovas ir Ramūnas Karbauskis) Varėnos „Pasakos“ vaikų lopšeliui-darželiui padovanojo 10 vienetų tautinių drabužių komplektų „Dzūkai mergaitėms“ ir 10 vienetų tautinių drabužėlių komplektų „Dzūkai berniukams“, kuriuos pristatė savanoris Marijonas Čapkovskis. Darželio bendruomenė džiaugiasi ir dėkoja Labdaros ir paramos fondui „Švieskime vaikus“ ir juos atvežusiam savanoriui Marijonui Čapkovskiui už parodytą dėmesį ir galimybę per šventes atrodyti puošniau ir gražiau.

_________________________________________________

t�vų linija

“Tėvų linija” - nemokama pagalba vaikų auginimo klausimais

Auginant vaikus, visiems tėvams, įtėviams, globėjams kyla daugybė įvairiausių klausimų. Neretai atrodo, kad visi būdai išbandyti, bet problema vis tiek neišspręsta, be to, įtemptose situacijose ne visuomet pavyksta tinkamai sureaguoti. Prieš mėnesį startavusi “Tėvų linija” tai – greitoji pagalba telefonu vaikų auginimo klausimais.

Paskambinę nemokamu numeriu 8 800 900 12 darbo dienomis nuo 17 iki 21 val., galite su specialistu pasitarti, kaip reaguoti tam tikroje situacijose ir kas padėtų išspręsti konkrečią problemą.

"Tėvų linijoje" dirba Paramos vaikams centro specialistai, kurie pasirengę padėti tėvams suprasti vaikų elgesį, patarti dėl įvairiais amžiaus tarpsniais kylančių bendravimo su vaiku problemų. Taip pat padėti nusiraminti, o jeigu reikia, ir suvaldyti pyktį, kai situacija yra įtempta.

Daugiau apie “Tėvų liniją”:

www.pvc.lt/lt/naujienos/2-be-kategorijos/399-tevu-linija

www.facebook.com/PVC.lt/

_________________________________________________

MIELI, TĖVELIAI!

NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME UŽ MŪSŲ ĮSTAIGAI SKIRTAS 2% SUMOKĖTO PAJAMŲ MOKESČIO LĖŠAS. 

DARŽELIO BENDRUOMENĖ

______________________________________________________